“Учитель початкової школи” № 4 —
“Здоров’язбережувальні технології”
У фокусі квітневого номера журналу “Учитель початкової школи” (2019, № 4) — “Здоров’язбережувальні технології”: компетентнісна фізкультура, комплекси оздоровчих вправ для нестандартних фізкультхвилинок, вправи для профілактики порушень постави і ще багато необхідного для кожного вчителя.
З 2019 року на сайті upsh.com.ua редакція подає різноманітні дидактичні матеріали: кросворди, таблиці, технологічні картки, ілюстрації до уроків, набори пазлів, картки із завданнями, ігрові поля тощо.
Відтепер додаткові електронні матеріали для завантаження позначено на сторінках журналу піктограмою .
Читайте повний текст статті “Читачам у подарунок від журналу”
У випуску: різнорівневі домашні роботи з математики, як навчити писати есе, формування уявлень про звуки музики, властивості фізичних тіл і речовин, сценарій свята рідної мови.
Увага! Сайт активно поповнюється матеріалами. Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації.
Зміст номера
-
МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО: сенсорний розвиток
Формування еталонних уявлень про властивості звуків музики. Методичні рекомендації. Завдання для формування слухових музичних еталонів -
КОМПЕТЕНТНІСНА ФІЗКУЛЬТУРА: формуємо навички самостійних занять фізичними вправами
Нова методика уроку фізичної культури — “Школа компетентностей”- ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА (3-й клас) Аби не сумувати й не хворіти, пересуватись маємо навчитись. Збагачуємо руховий досвід учнів. Удосконалюємо навички життєво необхідних рухових дій. Спонукаємо до застосування їх у повсякденній та ігровій діяльності
-
Додатки до публікації:
-
МАТЕМАТИКА: різнорівневі домашні роботи (4-й клас)
Основні підходи до складання диференційованих завдань. Добірка завдань для кожного уроку з тем “Дії з багатоцифровими числами” та “Площа” -
МОВНО-ЛІТЕРАТУРНА ОСВІТА: від написання до письма (2–4-й класи)
Етапи формування графічних навичок. Методика проведення каліграфічної хвилинки. Приклади завдань
“УПШ”, 2015, № 5 — різноманітні ігрові прийоми підготовки руки до письма.
-
УКРАЇНСЬКА МОВА: готуємо учнів до написання есе
Формуємо вміння чути, бачити, переживати й передавати це словами. Що таке есе? Етапи створення. Тематика. Творчі завданняДодатки до публікації:
-
Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ: фізичні тіла і речовини
Формування наукового мовлення учнів. Організація пізнавальної діяльності. Методичні рекомендації. Вправи, завдання й дослідиДодатки до публікації:
-
Ідеї проведення занять
-
ЩОБИ МІЦНЕ ЗДОРОВ’Я МАТИ, НАД НИМ ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ
Комплекси вправ для проведення нестандартних фізкультхвилинок. Добірка імітативних руханок, психоформул, медитаційних і релаксаційних вправ. Комплекси гімнастики для органів дихання та очейДодатки до публікації:
-
ЩОБИ МІЦНЕ ЗДОРОВ’Я МАТИ, НАД НИМ ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ
“Джміль” 2017, №10, 11, 12. “Гімнастика для мозку” — метод “Braingym”: рухаємось і водночас тренуємо мозок
-
ЗРОБІМО ПРОФІЛАКТИКУ ПОРУШЕННЯМ ПОСТАВИ — ВЕСЕЛО Й НАТХНЕННО ВИКОНАЙМО ВПРАВИ
Комплекси оздоровчо-профілактичних вправ для фізкультхвилинок -
Детальні розробки уроків
-
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я (3-й клас)
Здоровим бути модно!
Формуємо здоров’язбережувальну компетентність учнів. Ознайомлюємо з азами здорового харчування та значенням активного способу життя. Створюємо особисту здоров’язбережувальну книжкуДодатки до публікації:
-
УКРАЇНСЬКА МОВА (3-й клас)
Важливе дуже в префікса призначення: уміє він змінити слова значення
Навчаємо учнів добирати споріднені слова, робити повідомлення за попередньо підготовленою інформацією, формулювати висновки за результатами дослідження, виконувати різноманітні дії зі словами -
ПРИРОДОЗНАВСТВО (4-й клас)
Запам’ятати добре ми повинні, які природні зони в Україні.
Застосовуємо інтерактивні методи. Залучаємо дітей до самостійного здобуття необхідних знань. Нестандартно опрацьовуємо текст. Практична робота з картою та цікаві творчі завданняДодатки до публікації:
-
АНГЛІЙСЬКА МОВА + МАТЕМАТИКА (4-й клас)
Measuring. Вимірювання
Формуємо навички командної роботи. Розвиваємо комунікативні здібності. Закріплюємо знання про одиниці вимірювання довжини, вміння вимірювати довжини відрізків і предметів. Учимо вживати у мовленні числівники й назви одиниць вимірювання. Збагачуємо знання учнів про сучасні вимірювальні приладиДодатки до публікації:
-
ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я (3-й клас)
-
Позакласна робота
-
ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ (4-й клас)
Дітям про Олену Пчілку. Ознайомлюємо з тематикою та розмаїттям жанрів творів Олени Пчілки для дітей. Формуємо вміння аналізувати зміст прочитаного, висловлювати власні оцінні судженняДодатки до публікації:
-
ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ (4-й клас)
-
Свята і розваги
-
Незвичайні пригоди у мовній країні
Сценарій свята рідної мовиДодатки до публікації:
-
Незвичайні пригоди у мовній країні
“Джміль” 2016, №5. “ЙО та ЬО на танцювальному шоу” — танцювальний марафон у Країні Граматики: веселі вправи, які допомагають ознайомити малят з правилами вживання буквосполучень ЬО та ЙО
Діліться посиланням!
Рекомендуйте друзям та колегам.
Увага! Сайт активно поповнюється матеріалами. Залиште адресу своєї електронної пошти, і ми повідомимо вас, коли на сайті з'являться нові публікації.